Ersoy Elektrik | -

 Prysmian
 

Prysmian Türkiye, kuruluşundan günümüze kadar yenilik, teknoloji, kalite ve müşteri memnuniyeti konularında Türkiyede ve uluslararası pazarda öncülüğünü sürdürmektedir. 1964 yılında, Mudanyada kurulmuş olan Türk Siemense ait kablo fabrikasının mülkiyeti 5 Ağustos 1999 tarihinde Pirelliye geçmiş ve 28 Temmuz 2005 tarihinde gerçekleşen uluslararası hisse devri sonucunda Prysmian adı altında hizmet vermeye başlamıştır.

Bugün, toplam 180.000 m² lik açık alan (79.000 m² kapalı alan) üzerinde faaliyet göstermekte olan Türk Prysmian Kablo ve Sistemleri A.Ş.nin ürün yelpazesi kapsamında 220 kVa kadar olan tüm enerji kabloları, 3.600 çifte kadar bakır iletkenli haberleşme kabloları ile fiber optik kabloları bulunmaktadır. Kablo sektörünün, en yüksek teknolojik düzeyde, TSE yeterliliği olan yegane termik, mekanik, kimya ve elektrik bilimsel araştırma ve test laboratuarlarını da bünyesinde barındırmaktadır. Bunun yanı sıra şirketimiz, kablo ve sistemleri için “Anahtar Teslimi” projeler yaparak tüm müşterilerimize eşsiz ve üstün hizmetler vermeye devam etmektedir.

Kabloda devrim niteliğini taşıyan ve Türkiyede de üretilen patentli AIRBAG™ yenilikçi teknolojisi ile harici mekanik darbelere karşı kablolar artık etkin bir koruma sistemi ile entegre edilerek esneklik ve hafiflik sağlanmakta, daha uzun üretilebilmekte ve gerekli ek sayısının büyük oranlarda azalması ile montaj kolaylığı getirmektedir. Aynı zamanda yenilikçilik arz eden ve bilhassa insan yoğunluğu fazla olan mekanlarda kullanımı yurdumuzda da artık zorunlu hale getirilen, klasik kablolar gibi yangın anında yoğun duman ve toksik gaz çıkarmayan, asit emisyonu olmayan AFUMEX™ kabloları da Türk Prysmian bünyesinde üretilmekte, yangın anlarında can ve mal güvenliğini en üst düzeyde koruma bu sayede sağlanmaktadır.

Türk Prysmian Kablo ve Sistemleri A.Ş.‘nin kurulu kapasitesi, ulusal pazarın tüm ihtiyacını tam olarak karşılayabileceği gibi uluslararası pazarlarda da rekabet edebilecek seviyelerde yer almaktadır. Prysmian Grubu içinde öncelikli bir ihracat merkezi olmakta devam eden Türk Prysmian Kablo ve Sistemleri A.Ş., 2009 yılında toplam yaklaşık 519 milyon TL olan cirosunun %41’ini ihraç etmiştir.

Her geçen gün ürün ve hizmetlerinin etkinliğini sadece yurtta değil, global pazarlarda da artırmaya devam eden Türk Prysmian Kablo ve Sistemleri A.Ş., insana verdiği değeri ve çevresine gösterdiği özeni ile sektöründeki ilk ISO / DQS 9001 ve ISO 14000 belgelerinin sahibi olarak kanıtlamıştır. Temelde, sektöründe ürün, sistem ve hizmet standardı oluşturmayı, devamlı iyileştirmeyi ve tüketici bilincini her zaman artırmayı hedeflemiş, kuruluşundan bu yana süre gelen üstün kaliteyi çevreye saygı ile bütünleştirmeyi başarmıştır.

Ersoy Elektrik çözüm ortağı olarak Prysmian ürünleri ile siz değerli müşterilerimizi buluşturmaktadır

 
Görüntülenme Sayısı: 2602 Son Güncelleme: 24.06.2010 10:55:46